خود دانی یا به قولی این راه که میروی به ترکستان است!!!

زن ها تا وقتی عاشق نشده اند بــــهتــریــن روانکاوها هستند ولی وقتی عاشق میشوند،
تبدیل میشن به بـــهتـــریـــن بــیــماران روانـــی!

نمیدونم چه کاریه از کسی مشاوره بگیریم بعد همچنان معتقد باشیم فکر خودمون درست تره!!! خوب عزیز من کاری رو که بنظرت درسته انجام بده!

جریان از این قراره که دختر خاله جون تو هر مورد عشقولانه ای از نظر خودش و از نظر من بچه بازی ( واقعا میگمااااا)  نظر منو میخواد. بعد من نظرمو میگم بعدش یک بحثی راه میوفته و هی میگه اگه اینطوری بشه و اونطوری نشه چی!!! یا مثلا میگه تو خیلی خشن برخورد میکنی اصلا تو فاز عشقولانه نمیری!!!!خلاصه که در آخر کار بنده از موضع خودم میام پایین میگم حق با خودته!!! 

حالا نمیدونم این که من برای خودم یک سری اصولی دارم و قبل از هر رابطه ای باید مطمین بشم طرف مقابلم کاملا شیرفهم شده خشونت تلقی میشه یا این که دختر خاله جون که اونقدر کوتاه میاد و با یک لبخند ملیح اسمشو میذاره عشق!!! خیلی رمانتیک برخورد میکنه!!!! جالبش اینجاست که سر هر کیس جدیدی مطمینه که این همون گزینه مورد نظره و بعد از کلی کش و قوس به این نتیجه میرسه که نه نبود آن که باید میبود!!!

/ 4 نظر / 22 بازدید
مینو

این از اون چیزایی بود که مامانم همیشه میگفت: "این ره که تو میبری به ترکستان است"!!

سوری

[قهقهه]دقیقاااااااااا همینجورععععععععععععع

بانوی بهمن ماه

بین آدمای اینطوری هدفشون از بحث اینه که مهر تاییدی به حرف خودشون باشه یعنی به خودشون ثابت کنن کارشون درسته ![چشمک] باید دختر خاله رو به چالش بکشونی یعنی دفعه دیگه اصلا باهاش مخالفت نکن و بگو حق باتوئه و کارت درسته[نیشخند]

هانیه(متولد ماه تیر)

مگه هی عاشق میشه؟[ابرو]